Verkrijgbaar met een opaal of ivoor kleurige glazen kap. Deze verlichting is in mat koper of antiek look afwerking verkrijgbaar. Handgemaakt bij Berliner Messinglampen.
De meeste lampen uit deze serie zijn gemaakt met gebruik van oude mallen en modellen van rond het jaar 1900. Deze lampen worden nog steeds met de hand geproduceerd in de fabriek in Berlijn.
Hoogte: met opaal kap 45 cm, Ivoor kleurige kap 43 cm, max. 75 W.
Materiaal; puur koper, met een patinalaag. Kap: glas. Het snoer is afgewerkt met een ouderwetse textiele kous.
Advies: armatuur reinigen uitsluitend met een droge doek. Voor het schoonmaken van het glas adviseren wij het glas eerst los te maken van het armatuur.
Alle lampen worden geproduceerd volgens de huidige Europese technische standaards. Iedere Berliner MessingLamp wordt getest op veiligheid en kwaliteit.
Berliner Messinglampen